Harjoitusajat

Harjoitusajat ja salin käyttö, kausi 2019 kevät

Maanantai

17.00–18.00 Karate peruskurssi 10–14-vuotiaat Tatami-sali Janne Nikkinen
17.00-18.30 Karate aikuiset / koryu Pohjola-sali Nico Wik
18.15–19.45 Kahvakuula Tatami-sali Jaana Juvani
18.30–20.00 Karate aikuiset / kihon Pohjola-sali AP Forsberg
19.45–21.00 Vapaa vuoro Tatami-sali OKS
20.00–21.00 Vapaa vuoro Pohjola-sali OKS

Tiistai

17.00–18.00 Karate peruskurssi 7–9-vuotiaat Pohjola-sali Lippo Mikola
17.15–18.00 Karate Kids 4–6-vuotiaat Tatami-sali Mika Alamaula
18.00–19.15 Karate jatkoryhmä 7–10-vuotiaat Tatami-sali Tiina Puotinen
18.00–19.30 Karate seniorit Pohjola-sali Mika Alamaula
19.15–20.45 Jujutsu yleinen Tatami-sali Satu Keränen
19.30–21.00 Karate kilparyhmä Pohjola-sali Reijo Kangas, AP Forsberg

Keskiviikko

17.00–18.00 Karate peruskurssi 10–14-vuotiaat Pohjola-sali Tapani Jorma
17.30–18.15 Karate Kids 4–6-vuotiaat ryhmä B Tatami-sali Terhi Uusi-Vähälä
18.15–19.30 Karate jatkoryhmä 11–14-vuotiaat Pohjola-sali Jii Roikonen
18.15–19.45 Karate aikuiset / kumite Tatami-sali Mika Alamaula
19.30–21.00 Karate peruskurssi aikuiset Pohjola-sali Jii Roikonen
19.45–21.00 Kobudo Tatami-sali Kaisa-Liisa Turunen

Torstai

17.00–18.15 Vapaa vuoro Pohjola-sali OKS
17.00–18.30 Karate aikuiset / koryu Tatami-sali Nico Wik
18.15–19.30 Karate jatkoryhmä 7–10-vuotiaat Pohjola-sali Pauliina Pernu
18.30–20.00 Jujutsu yleinen Tatami-sali Tapio Heikkilä
19.30–21.00 Karate kisaryhmä Pohjola-sali Reijo Kangas, AP Forsberg
20.00–21.00 Kahvakuula Tatami-sali Mirka Palander

Perjantai

17.30–19.00 Kisaryhmä Pohjola-sali Isis Herrero Lopez
17.30 - 19.00 Oulun Sydänkeskus Tatami-sali Mika Alamaula
19.00–20.30 Karate aikuiset / koryu Tatami-sali Nico Wik

Lauantai

11.00–12.30 Kahvakuula Pohjola-sali Maarit Kangas
11.00–12.30 Karate kilparyhmä Tatami-sali Reijo Kangas
13.00–14.30 Karate jatkoryhmä 11–14-vuotiaat Pohjola-sali Tiina Puotinen
13.00–14.30 Jujutsu yleinen Tatami-sali Jyri Jussila
15.00–16.30 Karate aikuiset / kata Pohjola-sali AP Forsberg
14.30–16.30 Vapaa vuoro Tatami-sali OKS

Sunnuntai

16.00–17.30 Karate / Dan-akatemia Pohjola-sali OKS
19.30–21.00 Ulkopuolinen käyttäjä Tatami-sali Bujinkan Shinden Dojo Oulu

Harjoitusajat ja salin käyttö kausi 2019 kesä

Voimassa 3.6. alkaen

Harjoitukset ovat tauolla 21.6-7.7.

Harjoituskohtaiset kesätauot merkitään harjoitusten yhteyteen

Maanantai
18.00 - 19.30 Kahvakuula Tatami-sali Tauko 21.6.-31.7.
18.00 - 19.30 Karate aikuiset Pohjola-sali Tauko 21.6-7.7.
Tiistai
18.00 - 19.30 Jujutsu yleinen Tatami-sali Tauko 21.6-7.7.
18.00 - 19.30 Karate kisaryhmä Pohjola-sali Tiedotetaan erikseen
19.30 - 21.00 Karate koryu Tatami-sali Tauko 21.6.-31.7.
Keskiviikko
18.00 - 19.30 Karate aikuiset Tatami-sali Tauko 21.6-7.7.
18.00 - 19.30 Kobudo Pohjola-sali Tauko 21.6.-31.8.
Torstai
18.00 - 19.30 Jujutsu yleinen Pohjola-sali Tauko 21.6-7.7.
18.00 - 19.30 Karate aikuiset / koryu Tatami-sali Tauko 21.6.-31.7.
19.30 - 21.00 Karate kisaryhmä Pohjola-sali Tiedotetaan erikseen
19.30 - 21.00 Kahvakuula Tatami-sali Tauko 21.6.-31.7.
Perjantai
17.30 - 19.00 Oulun Sydänkeskus Tatami-sali
Lauantai
11.00 - 12.30 Kahvakuula Pohjola-sali Tauko 21.6.-31.7.
11.00 - 12.30 Karate kisaryhmä Tatami-sali Tiedotetaan erikseen
13.00 - 14.30 Karate aikuiset Pohjola-sali Tauko 21.6-7.7.
13.00 - 14.30 Vapaa vuoro Tatami-sali Tauko 21.6-7.7.
Sunnuntai
16.00 - 17.30 Karate  /  Dan-akatemia Pohjola-sali
19.30 - 21.00 Ulkopuolinen käyttäjä Tatami-sali